Ресторан працює. Винос із собою тільки у робочий час: 10:30 - 16:00. Прийом замовлень на сайті - 24/7

Ознайомившись з меню PIVOBAR на Бакуліна, кожен відвідувач знайде для себе щось до душі. До того ж, меню настільки різноманітне і наповнене різними стравами, від найпростіших до найвишуканіших. В меню доставки можна знайти як сети для великої компанії, що включають в себе асорті домашніх ковбасок, що подаються з різними соусами та гарнірами, пікантні крильця "Баффало", так і вишукані соковиті стейки "Особуко" і "Рибай", ніжну качину грудку з клюквенно-ялівцевим соусом.

Особливу увагу хотілося б приділити Фламмкухен або, як його ще називають, ельзаський "полум'яний пиріг".

Це традиційне німецьке блюдо. Особливістю цього пирога є те, що його поміщають в піч, коли жар або полум'я ще дуже велике. За рахунок такої температури і виходить хрустке тісто з ароматною начинкою з м'яса, ковбасок, морепродуктів або сиру.

Не будемо приховувати, що сім'я ресторанів PIVOBAR пишається власною броварнею. Оцінити смак пива, вловити нотки хмелю і солоду, зможе навіть найдосвідченіший гурман.

Вибирайте з меню позиції які сподобалися і залишайте замовлення на сайті. Кур'єр здійснить доставку в найкоротші терміни.